Fitness Teknik Servis'e Hoşgeldiniz
1999 yılında Kondüsyon Cihazları ve Fitness Ekipmanları ithalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Türkiyede üretilen dünya markası Jimsa'nın 6 yıl süreyle yurt içindeki satışını üstlenmiş ve sadece Ankara'da 85 ayrı noktaya bu ürünlerin sevkini sağlamıştır.

1999 yılında Kondüsyon Cihazları ve Fitness Ekipmanları ithalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

Türkiyede üretilen dünya markası Jimsa’nın 6 yıl süreyle yurt içindeki satışını üstlenmiş ve sadece Ankara’da 85 ayrı noktaya bu ürünlerin sevkini sağlamıştır. Üniversiteler, kamu kurumları, spor merkezleri, fitness salonları, fizik tedavi merkezleri ve askeri birlikler müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Ankara’da fitness ekipmanları ile ilgili ilk ihtisas mağazası ve showroom Tunalı Hilmi Caddesinde Deniz Sport tarafından açılmıştır.

Dünyaca tanınmış markaların; Voit, Prowellness, Johnson, Matrix, Kettler, Proteus, Heahtstream, Landice, Vision Fitness Ankara bayiliğini sürdürülmektedir. Son yıllarda Amerika başta olmak üzere tüm dünyada gelişen ve değişen fitness anlayışı ülkemizde de ciddi anlamda yaygınlaşmış ve Deniz Sport bu alanda öncü firma olmuştur.

Profesyonel kondüsyon cihazları satışının yanı sıra ev tipi koşu bantlarının parakende olarak satışında da Ankara’da bir ilk gerçekleştirilmiş ve insanların beklentilerine uygun programlar çerçevesinde uzman kadrolarla bilinçli tercihler yapılarak evlerde koşu bantı kullanımı yaygınlaştırılmıştır. Ankara’da şu anda 45 spor merkezi Deniz Sport tarafından satışı yapılan ürünleri kullanmaktadır.